Wsparcie finansowe
Poniżej zamieszczamy artykuł z Dziennika Wschodniego nt. możliwości ubiegania się o wsparcie finansowe zajęć sportowych.Informujemy także,że prowadzimy rozmowy z Fundacją Dołącz Do Najlepszych nt. współpracy w tym stypendiów sportowych.

Wzorem lat poprzednich zainteresowani rodzice mogą także pokryć składki w postaci prac na rzecz klubu w formie np. opieki medycznej na meczach, koszenia boiska, itp. Zainteresowanych prosimy o kontakt z wiceprezesem Jerzym Leckim tel  601 82 99 60.

Drugie dziecko za połowę
W przypadku, gdy w Klubie trenują rodzeństwa, ich rodzice mogą ubiegać się o zwolnienie drugiego dziecka z połowy opłaty. W każdym takim przypadku niezbędnym warunkiem jest przesłanie drogą mailową odpowiedniego wniosku na adres: admin@pilkarskienadzieje.pl. Na każdy wpływający wniosek udzielana jest pisemna odpowiedź w terminie 14 dni od otrzymania.

Wsparcie PN Motor dla najlepszych

Zawodnicy grup rozgrywkowych od kategorii młodzik młodszy wzwyż mogą ubiegać się o dofinansowanie połowy opłat w Akademii ze środków Piłkarskich Nadziei Motor Lublin. Niezbędnym warunkiem jest prezentowanie wysokiego poziomu sportowego, a dodatkowo trudna sytuacja materialna i/lub konieczność dojazdów lub zakwaterowania w Lublinie. Nabór wniosków odbywa się w lutym oraz wrześniu.

KALENDARZ WYDARZEŃ
LIGA
MLJM: Motor Lublin - Karpaty Krosno 2:0

I LWJM: UKS Widok - Motor Lublin 1:1

LWTS:  Motor Lublin - Tomasovia 5:0

LWTM: Motor Lublin - Tomasovia 6:1

LLTM: Motor Lublin - Sygnał Lublin 1:3

***

CLJ: Progres Kraków - Motor Lublin 1:2

MLJM: Motor Lublin - Cracovia 4:2

I LWJM: OSiR Biłgoraj - Motor Lublin 0:1

LWTS:  Wisła Puławy - Motor Lublin 2:8

LWTM: Huragan Międzyrzec Podlaski - Motor Lublin 0:2

LLTM: Stok Zakrzówek - Motor Lublin

przełożony

LWMS: Avia Świdnik - Motor Lublin 0:4

LLMM: Motor Lublin - Dubler Opole Lubelskie 2:1

LLMM:  Motor Lublin - Orlik Lubartów 2:0

UM LUBLINZadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest
przy pomocy finansowej Miasta Lublin.