Składki członkowskie

Wszystkim Rodzicom przypominamy, iż zgodnie regulaminem wpłaty składek członkowskich dokonujemy wyłącznie na konto klubowe.

Wpłat dokonujemy do 10 dnia każdego miesiąca w wysokości 90 zł (dla rocznika 2007 i młodszych).

Nr konta:

Alior Bank 09 2490 0005 0000 4600 5921 2362

W treści polecenia przelewu prosimy wpisać:

składka członkowska imię i nazwisko zawodnika za miesiąc .....rocz. …... trener ……….


Natomiast składki zawodników z roczników 2000-2006 wynoszą 100 zł . Spowodowane to jest dodatkowymi kosztami meczowymi tzn. opłatą za pracę sędziów i organizację spotkań na własnym boisku, transportem na mecze. Dziękuję za zrozumienie i prosimy o terminowe dokonywanie wpłat oraz pokrycie zaległości. 

 

Nr konta:

BZ WBK  32 1090 2688 0000 0001 2224 9235

W treści polecenia przelewu prosimy wpisać:

 "wsparcie Akademii", imię i  nazwisko zawodnika, rocznik, miesiąc za który wpłacamy składkę

 

Dziękujemy za terminowe regulowanie składek.


Drugie dziecko za połowę
W przypadku, gdy w Klubie trenują rodzeństwa, ich rodzice mogą ubiegać się o zwolnienie drugiego dziecka z połowy opłaty. W każdym takim przypadku niezbędnym warunkiem jest przesłanie drogą mailową odpowiedniego wniosku na adres: admin@pilkarskienadzieje.pl. Na każdy wpływający wniosek udzielana jest pisemna odpowiedź w terminie 14 dni od otrzymania.


Wsparcie PN Motor dla najlepszych

Zawodnicy grup rozgrywkowych od kategorii młodzik młodszy wzwyż mogą ubiegać się o dofinansowanie połowy opłat w Akademii ze środków Piłkarskich Nadziei Motor Lublin. Niezbędnym warunkiem jest prezentowanie wysokiego poziomu sportowego, a dodatkowo trudna sytuacja materialna i/lub konieczność dojazdów lub zakwaterowania w Lublinie. Nabór wniosków odbywa się w lutym oraz wrześniu.

KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".