Karuzela transferowa

Integracja z Motorem SA oraz dobre wyniki spowodowały duży ruch transferowy w naszym klubie. Po stronie strat musieliśmy pogodzić się z odejściem dwóch czołowych zawodników rocznika 98 do Jagielloni Białystok – Przemka Ilczuka i Kacpra Waniowskiego. Chcąc wypełnić tę lukę sprowadziliśmy do klubu z Widoku – Sebastian Pydę i Piotr Bielawskiego oraz Wojciecha Gęborysa z Tomasovii. Wzmocnili nas też zawodnicy z Motoru SA jak Mateusz Mysłowski czy Kacper Tatara.

W roczniku 2000 do naszej drużyny dołączyli Rafał Dobrzyński z Niedźwiadka i Oskar Leszczyński z Wisły Puławy. Niedługo do drużyny powinien dołączyć Jakub Złomańczuk.

Duże wzmocnienie poczyniliśmy w roczniku 2001, który będzie walczył w tym roku o wyjazd na klubowe Mistrzostwa Polski. Jakub Zieliński i Przemek Chrychała to podstawowi zawodnicy kadry województwa. Cały czas liczymy też, ze dołączą do nas Jakub Babicz i Karol Ordyniec.

Rewolucyjne zmiany zapowiadają się w roczniku 2002 i 2003 przede wszystkim dlatego, że drużyny te kształtują się na nowo po połączeniu zespołów Motor SA i Piłkarskich Nadziei. Wyniki sparingów pokazują, ze będą to silne zespoły walczące o najwyższe cele w województwie i Polsce nie znaczy to jednak, że rezygnują ze wzmocnień. Trwa okienko transferowe i każdy wartościowy zawodnik może jeszcze zasilić drużynę jeśli wyrazi taką chęć.

Także rocznik 2004 prowadzony przez Kamila Skowrona jest otwarty na nowych zawodników , którzy chcieliby spróbować swych sił w drużynach prowadzonych w nowym sezonie przez trenera Skowrona i Jarosława Górę.

Zainteresowanych zapraszamy na treningi i kontakt z trenerami poszczególnych roczników.


| 2014.08.17, 12:23 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".