Terminarz rozgrywek Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych Gr I

Wiemy już z kim i kiedy zagramy w Lubelskiej Lidze Młodzika Młodszego (LLMMł.). Oczywiście rywalizujemy z rocznikiem 2003 i młodsi, startujemy szybko bo już 27 sierpnia, a ostatnia jesienna kolejka 2 listopada. 


Kolejka 1 w dniach 27-08-2014

1 Widok Lublin - BKS Lublin
2 Lublinianka Lublin - Vrotcovia Lublin
3 Perła Borzechów - Motor Lublin S.A.
4 PN Motor Lublin - POM-ISKRA Piotrowice - godz. 17.00
5 MUKS Kraśnik - Sygnał Lublin
6 Sławin Lublin - Stal Poniatowa

Kolejka 2 w dniach 30-08-2014/31-08-2014

7 BKS Lublin - Stal Poniatowa
8 Sygnał Lublin - Sławin Lublin
9 POM-ISKRA Piotrowice - MUKS Kraśnik
10 Motor Lublin S.A. - PN Motor Lublin - 30-08-2014 godz. 10.00
11 Vrotcovia Lublin - Perła Borzechów
12 Widok Lublin - Lublinianka Lublin

Kolejka 3 w dniach 06-09-2014/07-09-2014

13 Lublinianka Lublin - BKS Lublin
14 Perła Borzechów - Widok Lublin
15 PN Motor Lublin - Vrotcovia Lublin - 06-09-2014 godz. 11.00 
16 MUKS Kraśnik - Motor Lublin S.A.
17 Sławin Lublin - POM-ISKRA Piotrowice
18 Stal Poniatowa - Sygnał Lublin

Kolejka 4 w dniach 13-09-2014/14-09-2014

19 BKS Lublin - Sygnał Lublin
20 POM-ISKRA Piotrowice - Stal Poniatowa
21 Motor Lublin S.A. - Sławin Lublin
22 Vrotcovia Lublin - MUKS Kraśnik
23 Widok Lublin - PN Motor Lublin
24 Lublinianka Lublin - Perła Borzechów

Kolejka 5 w dniach 20-09-2014/21-09-2014

25 Perła Borzechów - BKS Lublin
26 PN Motor Lublin - Lublinianka Lublin - 20-09-2014 godz. 10.00
27 MUKS Kraśnik - Widok Lublin
28 Sławin Lublin - Vrotcovia Lublin
29 Stal Poniatowa - Motor Lublin S.A.
30 Sygnał Lublin - POM-ISKRA Piotrowice

Kolejka 6 w dniach 27-09-2014/28-09-2014

31 BKS Lublin - POM-ISKRA Piotrowice
32 Motor Lublin S.A. - Sygnał Lublin
33 Vrotcovia Lublin - Stal Poniatowa
34 Widok Lublin - Sławin Lublin
35 Lublinianka Lublin - MUKS Kraśnik
36 Perła Borzechów - PN Motor Lublin - 28-09-2014 godz. 13.00

Kolejka 7 w dniach 04-10-2014/05-10-2014

37 PN Motor Lublin - BKS Lublin - 04-10-2014 godz. 10.00
38 MUKS Kraśnik - Perła Borzechów
39 Sławin Lublin - Lublinianka Lublin
40 Stal Poniatowa - Widok Lublin
41 Sygnał Lublin - Vrotcovia Lublin
42 POM-ISKRA Piotrowice - Motor Lublin S.A.

Kolejka 8 w dniach 11-10-2014/12-10-2014

43 BKS Lublin - Motor Lublin S.A.
44 Vrotcovia Lublin - POM-ISKRA Piotrowice
45 Widok Lublin - Sygnał Lublin
46 Lublinianka Lublin - Stal Poniatowa
47 Tęcza Kraśnik - Sławin Lublin
48 PN Motor Lublin - MUKS Kraśnik - 11.10.2014 godz. 12.30

Kolejka 9 w dniach 18-10-2014/19-10-2014

49 MUKS Kraśnik - BKS Lublin
50 Sławin Lublin - PN Motor Lublin
51 Stal Poniatowa - Perła Borzechów
52 Sygnał Lublin - Lublinianka Lublin
53 POM-ISKRA Piotrowice - Widok Lublin
54 Motor Lublin S.A. - Vrotcovia Lublin

Kolejka 10 w dniach 25-10-2014/26-10-2014

55 BKS Lublin - Vrotcovia Lublin
56 Widok Lublin - Motor Lublin S.A.
57 Lublinianka Lublin - POM-ISKRA Piotrowice
58 Perła Borzechów - Sygnał Lublin
59 PN Motor Lublin - Stal Poniatowa - 25-10-2014 godz. 12.30
60 MUKS Kraśnik - Sławin Lublin

Kolejka 11 w dniach 02-11-2014

61 Sławin Lublin - BKS Lublin
62 Stal Poniatowa - MUKS Kraśnik
63 Sygnał Lublin - PN Motor Lublin
64 POM-ISKRA Piotrowice - Perła Borzechów
65 Motor Lublin S.A. - Lublinianka Lublin
66 Vrotcovia Lublin - Widok Lublin

| 2014.08.13, 07:37 | kamil
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".