Przygotowania do sezonu

Od 6 sierpnia ruszają przygotowania do nowego sezonu, chociaż mamy jeszcze w pamięci emocje związane z poprzednimi rozgrywkami. Pokłosiem tych ostatnich jest wyjazd naszych trampkarzy na Klubowe Mistrzostwa Polski z końcu sierpnia.

Nowy sezon witamy zmianami personalnymi i organizacyjnymi:

W klubie wakat na stanowisku koordynatora szkolenia obejmuje Grzegorz Komor - były piłkarz Motoru Lublin i doskonały szkoleniowiec młodzieży. Trener Komor będzie jednocześnie łączył funkcję koordynatora i trenera połączonego rocznika 1999. Dotychczasowy trener rocznika 1999 - Robert Chmura został szkoleniowcem seniorów Dąbrowicy, nie pozostawia jednak do końca rocznika gdyż będzie prowadził trening dla chłopców spoza klas gimnazjalnych w G 11 i G16. Trener PN Motorek 99 - Artur Szyba związał swoje losy z spółką akcyjną Motor.

Rocznik 2000 w lidze wojewódzkiej poprowadzi Bartłomiej Janiszewski. Dotychczasowy szkoleniowiec Arkadiusz Łysek poświęcił się sprawom zawodowym.

W tym miejscu pragniemy podziękować wszystkim byłym już naszym trenerom za wysiłek jaki włożyli w szkolenie młodych zawodników.

Zmiany organizacyjne to przede wszystkim decyzja, że wszystkie mecze będziemy rozgrywać na boisku przy Kresowej. Szczegółowy harmonogram treningów od 6-go sierpnia poniżej (Treningi dla osób, które nie jadą na obozy będą podawane przez trenerów na stronach roczników).

| 2012.10.08, 17:39 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".