Profesjonalne badania zawodników w Centrum Diagnostyki w Nałęczowie

W dniu wyjazdu na obóz tj. 19-go sierpnia na boisku przy ul. Kresowej będzie możliwość odbioru wyników badań przeprowadzanych w Nałęczowie. Ponieważ są to dane medyczne w związku z RODO do odbioru upoważnieni są wyłącznie rodzice lub osoby posiadające pełnomocnictwo od rodziców dziecka podpisane przez oboje rodziców.

Badania zawodników Piłkarskich Nadziei Motoru rocznik 2009 wyjeżdżających na obóz w Krasnobrodzie pod kątem oceny sylwetki. 

W dniu 3. sierpnia w nowoczesnym Centrum Diagnostyki i Fizjoterapii „Werandki” w Nałęczowie przeprowadzone będą kompleksowe badania dla zawodników z rocznika 2009 wyjeżdżających na obóz do Krasnobrodu pod kątem oceny sylwetki, dystrybucji obciążeń, odchyleń środka ciężkości, analizy chodu zawodnika. Badanie będą przeprowadzone na najnowocześniejszych urządzeniach diagnostycznych z pełnym obrazowaniem wyników badania.

Czas badania jednego zawodnika to około 1 godzina. Zawodnicy zostaną podzieleni na 2 grupy na godzinę 8.50 i 11.50. Dojazd własny lub w grupach. Kontakt Michał Świerszcz tel. 506 792 962. Wymagany strój na przebranie koszulka, spodenki, buty na halę.

Badanie o godz. 8.50

1. Gawliński Wiktor
2. Michalski Kuba
3. Kaźmiruk Cyprian
4. Nizioł Igor
5. Stachura Marcel
6. Frączek Hubert
7. Jaworski Kacper
8. Mazur Antoni
9. Mączka Adrian
10. Kremer Kamil
11. Lembrych Aleksander
12. Wiśniewski Jeremi
 
Badanie o godz. 11.50
 
1. Szalast Damian
2. Stefańczyk Błażej
3. Grymuza Luis
4. Samonek Wiktor
5. Przychodzeń Bartek
6. Cieśla Karol
7. Zieliński Piotr
8. Gaca Mateusz
9. Mąka Kacper
10. Kozak Krzysztof
11. Mirosław Szymon
12. Skrzypczak Wiktoria

W ramach przeprowadzonych badań trenerzy oraz Państwo jako rodzice otrzymają pełną analizę postawy, dystrybucji obciążeń statycznych oraz podczas chodu każdego zawodnika w formie opisowej oraz graficznej Przeprowadzone badanie pozwolą na ocenę rozwojową zawodnika oraz możliwość uwzględnienia wady jeżeli taka się pojawi w procesie treningowym tak aby ją korygować. 

Więcej o centrum:

http://uzdrowisko-naleczow.pl/obiekty/werandki/

| 2018.07.25, 15:00 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".