MW SPORT CUP ROCZNIK 2001 - relacja
FAZA GRUPOWA:
BKS Lublin - Widok Lublin  1-2
Wieniawa-Lublinianka Lublin - PN Motor Lublin II   0-4
10.04 PN Motor Lublin I - Radomiak Radom        2-2
Roztocze Szczebrzeszyn - TOP54 Biała Podlaska  2-2
Ursus Warszawa - BKS Lublin         5-0
Pogoń Siedlce - Wieniawa-Lublinianka Lublin  3-0
Widok Lublin - PN Motor Lublin I     1-4
PN Motor Lublin II - Roztocze Szczebrzeszyn 4-3
Radomiak Radom - Ursus Warszawa  3-0
TOP54 Biała Podlaska - Pogoń Siedlce 0-3
BKS Lublin - PN Motor Lublin I   1-6
Wieniawa-Lublinianka Lublin - Roztocze Szczebrzeszyn   2 -2
Widok Lublin - Radomiak Radom  0-2
PN Motor Lublin II - TOP54 Biała Podlaska 1-4
Ursus Warszawa - Widok Lublin  3-1
Pogoń Siedlce - PN Motor Lublin II  3-2
BKS Lublin - Radomiak Radom 2-6
Wieniawa-Lublinianka Lublin - TOP54 Biała Podlaska 0-4
PN Motor Lublin I - Ursus Warszawa   1-0
Roztocze Szczebrzeszyn - Pogoń Siedlce 2-4




FAZA FINAŁOWA:
PF A1-B2 RADOMIAK RADOM -TOP 54 BIAŁA PODLASKA 1-0
PF B1-A2 POGOŃ SIEDLCE- PN MOTOR LUBLIN I  2-0
MECZ O MIEJSCE  9.        BKS LUBLIN - WIENIAWA-LUBLINIANKA 2-2 rzuty karne 3-4
MECZ O MIEJSCE  7.       WIDOK LUBLIN -ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN 4-0
MECZ O MIEJSCE  5.        URSUS WARSZAWA  -  PN MOTOR LUBLIN II 2-1
MECZ O MIEJSCE  3.        TOP 54 BIAŁA PODLASKA - PN MOTOR LUBLIN I 0-6
FINAŁ             RADOMIAK RADOM - POGOŃ SIEDLCE   3-4



KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:
1.POGOŃ SIEDLCE
2.RADOMIAK RADOM
3.PN MOTOR LUBLIN I
4.TOP 54 BIAŁA PODLASKA
5.URSUS WARSZAWA
6.PN MOTOR LUBLIN II
7.WIDOK LUBLIN
8.ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN
9.WIENIAWA-LUBLINIANKA
10.BKS LUBLIN



NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU : KACPER KUCHARSKI ( RADOMIAK RADOM)
NAJLEPSZY BRAMKARZ : KOT JAKUB  (PN MOTOR LUBLIN I)
KRÓL STRZELCÓW : MACIEJ ROSOŁEK  (POGOŃ SIEDLCE)

| 2013.02.05, 22:01 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".