Półfinał czas zacząć!
W sobotę cieszyliśmy się z pierwszego miejsca Motoru w grupie D Makroregionalnej Ligi Juniorów Młodszych. Emocje jeszcze nie opadły, a już jutro czeka nas pierwszy mecz półfinałowy. W środę, o godz. 17:00 Motor Lublin podejmie w Łęcznej Ruch Chorzów!

Ruch zwyciężył w rozgrywkach MLJM grupy C z dorobkiem 32 punktów i przewagą 4 punktów nad drugim Górnikiem Zabrze. Niebiescy zanotowali przy tym 10 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki, przy bilansie bramkowym 52:10. Liczby te muszę budzić respekt. Duża w tym zasługa Dawida Wacha, który w tym roku zdobył już w rozgrywkach ligowych 13 bramek. Ekipa z Chorzowa jest szczególnie groźna na własnym stadionie, gdzie w lidze ani razu nie przegrała. Z całą pewnością będzie jednak chciała zdobyć przewagę już w pierwszym meczu.

Juniorzy Motoru nie będą mogli w pełni wykorzystać atutu własnego boiska. Powodem jest współorganizowanie w Lublinie Mistrzostw Europy U-21. Stąd też konieczność szukania innych rozwiązań - wybór padł na Łęczną, gdzie żółto-biało-niebiescy wygrali w sobotę z Górnikiem.

Trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Rafała Weja!

| 2017.06.13, 22:16 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".