Lublin vs Kraków x2
Drużyny z Krakowa będą w najbliższy weekend rywalizowały z juniorami Motoru. W sobotę podopieczni trenera Rafała Weja podejmą Cracovię. Natomiast w niedzielę żółto-biało-niebiescy zmierzą się na wyjeździe z Progresem Kraków. Łatwo na pewno nie będzie.

W MLJM tabela jest wyjątkowo płaska, a liga wyrównana. Cracovia zajmuje w niej drugie miejsce i ma tylko punkt przewagi nad trzecim Motorem. Czeka nas więc kolejny mecz na szczycie. Młodzi piłkarze z Krakowa po słabym starcie rozgrywek od czterech spotkań kroczą ścieżką zwycięstw. Warto byłoby zrewanżować się za kwietniową porażkę w Wieliczce, gdzie hattrickiem popisał się Artur Grzechynka.

W CLJ Motor jest już pewny utrzymania. Do końca sezonu pozostały jednak jeszcze trzy mecze, a powalczyć można nawet o miejsce w pierwszej szóstce. Podopieczni trenera Tomasza Jasika wiedzą o tym doskonale. W niedzielę przyjdzie im jednak zagrać z czwartym w ligowej tabeli Progresem. Gospodarze nie mają już nawet matematycznych szans na awans do finałów. Jednocześnie piąta w tabeli Korona ze stratą dziesięciu punktów nie ma szans na ich dogonienie. Można więc powiedzieć, że sezon dla graczy z Krakowa się już skończył. Czyżby więc determinacja była kluczem do zwycięstwa w tym meczu?    

| 2017.05.18, 22:08 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ