Rozgrywki juniorskie - ostatnia prosta
Rozgrywki juniorskie wkraczają w decydującą fazę. Przed nami niezwykle ważny weekend. W CLJ mecz o "sześć punktów". Zmierzą się dwie drużyny znajdujące się bezpośrednio nad strefą spadkową - Motor Lublin zagra na wyjeździe z ŁKS Łódź. Natomiast w MLJM zajmujący fotel lidera podopieczni Rafała Weja, podejmą przed własną publicznością czerwoną latarnię ligi - KKP Koronę Kielce.

W tabeli CLJ robi się gorąco. Dwie drużyny są niemal pewne spadku. Dwa pozostałe miejsca spadkowe to sprawa otwarta. Kandydatów jest kilku, a wśród nich niestety Motor Lublin. W grupie tej znajduje się też sobotni rywal żółto-biało-niebieskich - ŁKS Łódź. Gospodarze dość niespodziewanie wygrali ostatnie wyjazdowe spotkanie z Resovią 0:2. Tym bardziej, że ŁKS jest drużyną, która do tej pory strzeliła najmniej bramek wśród wszystkich zespołów ligi - tylko 22 w 24 meczach. Mimo słabej postawy w tym sezonie, ŁKS zdołał pokonać jesienią w Lublinie Motor 0:1. Liczymy na rewanż i trzymamy kciuki za podopiecznych trenera Tomasza Jasika.

W MLJM czas na powiększenie przewagi i umocnienie się na fotelu lidera. Okazja ku temu doskonała - zagramy z ostatnią drużyną tabeli KKP Koroną Kielce. Korona zdobyła na półmetku rozgrywek tylko dwa punkty. Raz remisując przed własną publicznością właśnie z Motorem oraz w "wyjazdowym" spotkaniu z Koroną Kielce (sic!). Były to jednak dwie pierwsze kolejki MLJM w tym sezonie. Od tego czasu Korona przegrała wszystkie pozostałe mecze. Wyraźnym faworytem są więc żółto-biało-niebiescy. Początek spotkania w niedzielę o godz. 14:30 na bocznym boisku Areny Lublin. 

| 2017.05.05, 06:44 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".