Cube zaprasza: Motor - Legia

Legia Warszawa, aktualny Mistrz Polski Juniorów jest liderem grupy wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Motor Lublin z kolei, z dorobkiem 23 punktów po 16 meczach ligowych zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli, tracąc do Legii 18 „oczek”.

W poprzedniej kolejce warszawianie wygrali wysoko z Resovią, pokonując na wyjeździe drużynę z Podkarpacia 6:0, natomiast Motor zremisował w Krakowie z miejscową Cracovią 3:3 po bramkach Olafa Martynka, Przemysława Koszela i Szymona Kamińskiego.

Młodzi zawodnicy z Warszawy, oprócz gry w Centralnej Lidze Juniorów występują także w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Mistrzów, w której mierzą się z drużynami Sportingu Lizbona, Realu Madryt i Borussii Dortmund. Po 5 rozegranych spotkaniach Legia zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 2 punktów, zdobytych w meczach ze Sportingiem (2:2 w Lizbonie) i Borussią (3:3 w Dortmundzie).

Mecz Motoru Lublin z Legią Warszawa rozegrane zostanie w najbliższą sobotę (26 listopada br.) o godzinie 12:00 na bocznym boisku Areny Lublin. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie. Wstęp wolny.

Sponsor meczu:

| 2016.11.24, 21:22 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".