Budżet Obywatelski 2017 - też bierzemy udział!

Jak mogliście się przekonać podczas meczu seniorów Motoru ze Stalą Rzeszów oraz z naszego profilu na Facebooku, rozpoczęliśmy promowanie naszych projektów do Budżetu Obywatelskiego na rok 2017. Skupiają się one na jednym celu  - rozbudowie bazy szkoleniowej dla naszych młodych piłkarzy.

Zgłosiliśmy dwa projekty (mały oraz duży):

M-99 Baza szkoleniowa dla młodzieży Motoru - orlik całoroczny
Projekt obejmuje montaż hali pneumatycznej (powłoki ściennej) na boisku piłkarskim - orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 ul. Tumidajskiego 6a. Hala pneumatyczna umożliwiałaby prowadzenie całorocznych treningów na orliku, co miałoby niezwykle pozytywny wpływ szczególnie w perspektywie zajęć w zimie. Co więcej, realizacja takiego projektu byłaby unikatowym rozwiązaniem w skali piłkarskiego Lublina.

D-28 Baza szkoleniowa dla młodzieży Motoru - boisko sportowe
Projekt obejmuje budowę boiska sportowego przy ul. Rusałki, przeznaczonego do treningów młodzieżowych grup Motoru Lublin. Ogrodzone boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 95 m x 50 m oraz oświetleniem pozwoli na prowadzenie szerokiej gamy zajęć także w godzinach wieczornych wiosną i jesienią. W ramach kolejnych projektów, boisko może ulec dalszej rozbudowie poprzez dobudowanie trybun, budynku klubowego z szatniami i łazienkami oraz parkingu. Docelowo miałoby tam powstać kompleksowe centrum treningowe dla dzieci i młodzieży rozpoczynających przygodę z piłką nożną.

Zachęcamy Was drodzy sympatycy Motoru Lublin do poparcia naszych projektów, na razie na Facebooku, a na początku października w głosowaniu do Budżetu Obywatelskiego Lublina na rok 2017. Pokażmy jak liczną grupę stanowimy, jak wiele osób popiera tę inicjatywę!

https://www.facebook.com/Baza-szkoleniowa-dla-młodzieży-Motoru-Lublin-BO-2017-1765640970364132/

| 2016.09.22, 20:20 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".