Świetna gra i świetny wynik czyli r.2007 w JarosławiuBardzo udany wyjazd mają za sobą chłopcy z rocznika 2007. W dniu dzisiejszym uczestniczyli w Jarosławiu w silnie obsadzonym Drugim Turnieju Piłkarskim o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Młodzi żółto-biało-niebiescy przeszli przez turniej jak burza zwyciężając w końcowej klasyfikacji! Dodatkowo najlepszym zawodnikiem został uznany Aleks Gawlik.

Chłopcy od samego początku dobrze weszli w turniej. Pewnie pokonali m.in. Cracovię, dwie drużyny gospodarzy z Jarosławia oraz Stal Stalowa Wola. Do ostatniego meczu z AP Sanok podopieczni trenera Mariusza Grzegorczyka przystępowali z kompletem punktów i pewnym pierwszy miejscem. Rozprężenie i radość z końcowego sukcesu dały znać o sobie i ostatecznie po zaciętym meczu młodzi piłkarze z Lublina musieli pogodzić się z pierwszą porażką tego dnia.

Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej - podkreślał trener Grzegorczyk. - Szczególnie cieszy ich dobra, równa gra. Jestem zadowolony z ich postawy. 

Kadra:
Antek Futrzyński, Kacper Bartoszcze, Maks Polkowski,  Damian Czerniak, Oskar Jeż,  Gracjan Kot,  Aleks Gawik, Natan Borkowski, Krystian Oleszek, Piotrek Rafalski

Wyniki:
PN Motor - Czarni Jarosław 3:1
PN Motor - Niebiescy Jarosław 4:1
PN Motor - Orzeł Przeworsk 2:1
PN Motor - Siarka Tarnobrzeg 2:1
PN Motor - Cracovia 5:0
PN Motor - AP Sanok 3:4
PN Motor - Stal Stalowa Wola 4:0

Galeria zdjęć

| 2016.05.08, 22:15 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".