Weekend z rozgrywkami centralnymi

Przed nami kolejne weekendowe mecze w ligach centralnych. W sobotę o godz. 12:00 czeka nas spotkanie na szczycie MLJM. Trzeci w tabeli Motor Lublin podejmie drugą Stal Rzeszów. Natomiast w niedzielę w ramach CLJ żółto-biało-niebiescy zmierzą się z GKSem Bełchatów.

Analizę przedmeczową zacznijmy wyjątkowo od MLJM. Stal Rzeszów to rywal, który z całą pewnością zasługuje na uwagę. Trzy zwycięstwa, remis, porażka i 10 punktów dają piłkarzom z Rzeszowa drugie miejsce w ligowej tabeli, za niepokonanym Progresem Kraków. Po przeciętnym starcie rozgrywek Stal nieprzerwanie wygrywa już od trzech spotkań. W oczy rzuca się jednak fakt, że w porównaniu do Motoru drużyna ta zarówno traci, jak i strzela mniej bramek. Motor traci do Stali tylko punkt. Tak więc batalia o drugie miejsce rozpocznie się już jutro.

W CLJ zmierzą się ze sobą 5. i 11. drużyna w tabeli. GKS ma stosunkowo bezpieczną dziesięciopunktową przewagę nad strefą spadkową. Mocno ostatnio na nią zapracował remisując m.in. z Legią, Wisłą i Stalą Rzeszów oraz wygrywając z KSZO. Bełchatowianie są więc w niezłej formie. Czy to wystarczy na Motor? Przekonamy się w niedzielę.

Serdecznie zapraszamy na mecze wszystkich zainteresowanych! | 2016.04.22, 10:19 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".