I Miejsce na DAF CUP

W sobotę 16.01.2016r. uczestniczyliśmy w II Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej DAF CUP o Puchar Burmistrza Miasta Łuków rocznika 2008.

W meczach grupowych nasi chłopcy zagrali rewelacyjnie, wygrali kolejno z DAF IV 6:0, BKS 4:0, TOP 54 Biała Podlaska 4:0 i z DAF II 3:0 zajmując pewnie I miejsce w grupie z dorobkiem bramek 17:0

 W półfinale trafiliśmy na WECTRA Zbuczyn. Nasi chłopcy w tym meczu mają olbrzymią przewagę a jedna z nielicznych kontr przynosi prowadzenie przeciwnikom. Motor dość szczęśliwe strzela wyrównującą bramkę na 6 sekund przed końcem meczu, w rzutach karnych wygrywamy 2:1 i przechodzimy do finału.

W ostatnim meczu turnieju z DAF I Łuków mamy też przewagę ale bramkę strzelają gospodarze. Nasi chłopcy dążą do wyrównania, ich wysiłki przynoszą sukces znowu na parę sekund przed końcem meczu. W rzutach karnych nasz bramkarz Miłosz Konopka rewelacyjnie broni dwa strzały i to my po raz drugi z rzędu zdobywamy I miejsce w Łukowie na DAFCUP.

Wyniki:

Motor - DAF IV 6:0 ( Brzozowski x3 ; Mazurek x2 ; Marczewski)

Motor - BKS 4:0 (Brzozowski x2 ; Mazurek ; Wójcik)

Motor - TOP 54 Biała Podlaska 4:0 (Brzozowski x2 ; Mazurek ; Szafran)

Motor - DAF II 3:0 (Brzozowski x3)

1/2 Finału

Motor - Wektra Zbuczyn 1:1 ( Brzozowski) Karne 2:1 (Mazurek ; Kubień)

Finał

Motor - DAF I 1:1 (Brzozowski) Karne 2:1 ( Brzozowski ; Kubień)

Królem strzelców został Krystian Brzozowski. Wyróżniający zawodnicy w naszym zespole to Miłosz Konopka i Mateusz Kubień.

Skład: Miłosz Konopka, Kacper Wójcik, Mateusz Kubień, Bartłomiej Mazurek, Bartosz Świerszcz, Krystian Brzozowski, Oskar Szafran, Mateusz Rak, Adrian Marczewski.

| 2016.01.22, 21:54 | M86
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".