Barcelona najlepsza w DHLM!W świetnych nastrojach 2015 rok kończą  PN Motor Lublin z rocznika 2007. Podopieczni trenera Mariusza Grzegorczyka, jako  Barcelona, po raz drugi z rzędu wygrali Dziecięcą Halową Ligę Mistrzów. Najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek został uznany  Oskar Jeż, a MVP drużyny - Fabian Iwanek . 


Podczas siedmiotygodniowych zmagań ligowych w Hali Centrum Akademos, Barcelona po raz kolejny pokazała, że jest mocną drużyną! W półfinale  nasi chłopcy  trafili na Chelsea (AP Champions). Bez problemu poradzili sobie z rywalami wygrywając 4:0. W fazie finałowej zagrali natomiast z Valencią . Finał był pełen wielkich emocji. Podczas podstawowego czasu gry mecz zakończył się wynikiem  1:1 i o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. Barcelona okazała się w tym elemencie lepsza i ostatecznie zwyciężyła w całych zawodach!  

Świetnie zaprezentowała się również druga drużyna Motoru Lublin (Manchester United) , która zajęła miejsce 5-9. Najbardziej wartościowym jej zawodnikiem został wybrany  Krystian Oleszek.

| 2015.12.21, 23:16 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".