Obóz 2015

Uprzejmie prosimy o wyrównanie opłaty za obóz do 800 zł , kto jeszcze tego nie zrobił.
Wyjazd na obóz do Krasnobrodu w sobotę o godz. 8.00, zbiórka na stadionie przy ul. Kresowej. Jedziemy bezpośrednio do Tomaszowa na sparing z Tomasovią, spakujcie najlepiej w bagaż podręczny (plecak) sprzęt do gry: korki, ochraniacze, getry ( najlepiej białe), bidon, ręcznik, żel pod prysznic.


Wykaz niezbędnych rzeczy na obóz:

sprzęt sportowy: korki, halówki lub buty z małymi koreczkami (turfy), buty do biegania na płaskiej podeszwie, ochraniacze, stroje treningowe (getry, spodenki, koszulki), dres klubowy (lub inny), ortalion, bidon.

ubrania na co dzień: obuwie, długie i krótkie spodenki, koszulki, bluzy, skarpetki, bielizna, czapka z daszkiem, piżama.

inne: spray przeciw komarom, krem do opalania, 2 ręczniki, klapki, kąpielówki, przybory toaletowe (szczoteczka do zębów, pasta, żel pod prysznic i szampon, itp.), legitymacje szkolną, plecak (zakupy, wyjścia), kieszonkowe,


PSP, tablety i inny tego typu sprzęty każdy bierze na swoją odpowiedzialność!

Kto nie oddał wcześniej ostatni dzień na dostarczenie kart obozowych przed wyjazdem. Proszę przed wyjazdem o informację kto i jakie bierze lekarstwa.


 Przypominamy numer konta do wpłat :  BOŚ 66 1540 1144 2001 6403 7868 0001 z dopiskiem obóz Krasnobród imię nazwisko rocznik zawodnika. 

KS

| 2015.08.05, 08:02 | kamil
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".