Pierwszy mecz i pierwsze punkty

W swoim pierwszym meczu sezonu 2015/2016 Centralnej Ligi Juniorów młodzi Motorowcy pokonali wczoraj na wyjeździe zespół UKS SMS Łódź 2:1. Obie bramki dla naszej drużyny padły w drugiej połowie, a ich strzelcami zostali Norbert Pioś i Jakub Bednara.

Początek spotkania nie był zbyt udany dla żółto-biało-niebieskich. Po błędzie defensywy Motoru gospodarze wyszli na prowadzenie. Nasi zawodnicy zachowali jednak spokój i walczyli do końca. W efekcie dwie bramki w drugiej połowie dały komplet punktów. Najpierw po podaniu Marcina Michoty wyrównał Norbert Pioś. Następnie w samej końcówce spotkania, po faulu na jednym z naszych zawodników, rzut karny na bramkę zamienił wprowadzony po przerwie Jakub Bednara.

Wynik cieszy. Trzy punkty jadą do Lublina. Następny mecz juniorów Motoru już w przyszły weekend. Tym razem żółto-biało-niebiescy na własnym boisku zmierzą się ze Stalą Mielec.

UKS SMS Łódź - Motor Lublin 1:2 (1:0)

Bramki: Pioś 60′, Bednara 80′ (k.)

Skład: Piotrowski - M. Kowalczyk, Pyda (46′ Bednara), Maliszewski, Sz. Kowalczyk, Tkaczuk (60′ Matys), Kamiński, Pioś, Ilczuk (80′ Al-Swaiti), Michota, Waniowski (70′ Welman)

| 2015.08.02, 11:01 | Administrator