Trzy punkty zostają w Lublinie

W 24. kolejce CLJ Motor Lublin pokonał na własnym stadionie Olimpię Elbląg 4:1 (1:1).  Dzięki kolejnemu zwycięstwu żółto-biało-niebiescy umocnili swoją pozycję w środkowej części tabeli. Obecnie z dorobkiem 33 punktów zajmują 8 miejsce w lidze.

Lublinianie szybko otworzyli wynik spotkania. Już w 4. minucie Marcin Michota otrzymał podanie od Szymona Kamińskiego i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości. Jednak Olimpii udało się odpowiedzieć już po 180 sekundach. Mimo nadarzających się okazji na kolejne bramki trzeba było poczekać do drugiej połowy. Już na jej samym początku miało miejsce zdarzenie rzutujące na obraz całego spotkania. Bramkarz gości faulował przed polem karnym Marcina Michotę za co został ukarany czerwoną kartką. Było to wodą na młyn dla podopiecznych trenera Złomańczuka.  Szybko objęli oni ponownie prowadzenie za sprawą bramki Krystiana Brudza, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Szymon Kamiński oraz Norbert Pioś.

Motor Lublin – Olimpia Elbląg 4:1 (1:1)

Bramki: 4′ Marcin Michota,  50′ Krystian Brudz, 65′ Szymon Kamiński, 74′ Norbert Pioś

Skład: Piotrowski – M. Kowalczyk, Burczaniuk, Maliszewski, Gołębiowski, Niećko (55′ Goliszewski), Muszyński (65′ Szacoń), Kamiński, Michota (75′ Michoński), Pioś, Brudz.

| 2015.04.19, 20:09 | Administrator