Pierwsi wśród elity
Chłopcy z rocznika 2000 zwyciężyli w silnie obsadzonym trzydniowym (piątek-niedziela) Ogólnopolskim Turnieju Trampkarzy Starszych w Siedlcach. W rozegranych pięciu meczach odnieśli cztery zwycięstwa i jedną porażkę.

To był ciężki turniej - oceniał trener Wej. - Pierwszego dnia zagraliśmy bardzo dobry mecz z Pogonią Siedlce, której zrewanżowaliśmy się za mecz na jesieni. W sobotę przyszła pora na zwycięskie spotkania z Cracovią i Polonią oraz zasłużoną porażkę z Jagiellonią, mimo szansy na doprowadzenie do remisu przy stanie 1:0. Szczególne słowa uznania należą się: Rafałowi Dobrzyńskiemu, Michałowi Królowi, Stanisławowi Niewińskiemu, Krzysztofowi Rybakowi i Krystianowi Pusiakowi. Niemniej jednak jestem bardzo zadowolony z całej drużyny. Gratulacje dla chłopaków. Odnieśli duży sukces. Jest to też dobry prognostyk  przed rozgrywkami ligowymi. Podkreślić należy również perfekcyjną organizację i poziom turnieju.


Klasyfikacja końcowa:

1.PN Motor           12

2.Jagiellonia         9

3.Cracovia              7

4.Korona                7

 5.Pogoń                  6

 6.Polonia                1

 

Wyniki:

PN Motor - Pogoń Siedlce 2:1 (Pusiak , Sawa)

PN Motor - Cracovia Kraków 2:0 (Król (k.), Król)

PN Motor - Jagiellonia Białystok 0:2

PN Motor - Polonia Warszawa 1:0 (Pusiak)

PN Motor - Korona Kielce 1:0 (Król)


Skład: Błaszczuk, Kowalczyk K., Rybak, Futrzyński, Dobrzyński, Rakowski, Niewiński, Kopyciński, Pęcak, Sidor, Jonasz, Złomańczuk, Król, Pusiak, Pryliński, Sawa, Leszczyński, Cichalewski, Rymarczyk


Przypominamy o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Piłkarskich Nadziei (KRS: 0000267893). Dziękujemy,  że o nas pamiętacie!

| 2015.03.08, 17:12 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".