Jaga pokonana!
Udany wyjazd juniorów do Białegostoku. W ramach 18. kolejki Centralnej Ligi Juniorów podopieczni trenera Złomańczuka pokonali Jagiellonię 2:1. Żółto-biało-niebiescy kolejny raz udowodnili, że są dla Jagi - zajmującej trzecie miejsce w tabeli CLJ -  bardzo niewygodnym przeciwnikiem.   Spotkanie rozgrywane na sztucznej nawierzchni MOS-u Białystok obfitowało w emocje. W 13. minucie z najlepszej strony pokazał się bramkarz Motoru - Maciej Zagórski, który obronił rzut karny. Na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy. Najpierw na listę strzelców wpisał się w 65. minucie Marcin Michota, a osiem minut później wynik podwyższył Szymon Kowalczyk. Gospodarzom udało się zdobyć bramkę kontaktową w samej końcówce spotkania, jednak trzy punkty pojechały do Lublina.

Zagraliśmy bardzo dobry mecz - podsumował spotkanie trener Tomasz Złomańczuk. - Zawodnicy idealnie realizowali założony plan taktyczny. Świetny mecz rozegrał Maciej Zagórski, a reszta drużyny dopasowała się do jego poziomu. Pokazaliśmy jak powinno się grać drużynowo.

Jagiellonia - Motor 1:2 (0:0)
Skład: Zagórski - Kowalczyk Michał, Burczaniuk, Niećko, Gołębiowski, Muszyński, Kamiński (82' Pioś), Bednara, Kowalczyk Szymon (75' Szacoń), Michota, Wolski (83' Brudz)

Jednocześnie  informujemy, że wciąż istnieje możliwość nabycia pakietu sponsora meczu 19. kolejki, w którym Motor podejmie Legię Warszawa (15.03 godz. 12:00). Wszyscy zainteresowani tym lub innymi meczami proszeni są o kontakt mailowy na adres admin@pilkarskienadzieje.pl lub telefoniczny: 605 076 412.

| 2015.03.08, 16:32 | Administrator