3 pkt z Białegostoku

Szczegóły wkrótceJuż w najbliższy weekend  zostaną wznowione po zimowej przerwie rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów. Przed podopiecznymi trenera Złomańczuka trudny mecz w Białymstoku. 

Gospodarze  to silna drużyna. Zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli CLJ z 34 punktami na koncie. Świetnie radzą sobie w meczach przed własną publicznością. Do tej pory w meczach "u siebie" zanotowali jedną porażkę i jeden remis, tracąc przy tym tylko 2 bramki. Z całym przekonaniem można więc powiedzieć, że jest to drużyna własnego boiska. Dodatkową motywacją dla zawodników Jagiellonii będzie też chęć rewanżu za sierpniową ligową porażkę z Motorem 3:2. 

Jak widać łatwo nie będzie. Oby jednak naszym juniorom udało się powtórzyć sukces z sierpnia. Pomóc w tym mogą wzmocnienia z Piłkarskich Nadziei w postaci: Szymona Kamińskiego, Norberta Piosia i Doriana Goliszewskiego. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Początek spotkania w niedzielę o godz. 12:00.


Jednocześnie  informujemy, że wciąż istnieje możliwość nabycia pakietu sponsora meczu 19. kolejki, w którym Motor podejmie Legię  Warszawa (15.03 godz. 12:00). Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt mailowy na adres admin@pilkarskienadzieje.pl lub telefoniczny: 605 076 412.

| 2015.03.08, 12:16 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".