Lista ubezpieczonych

Poniżej lista rocznika 2007 z ważnym ubezpieczeniem od 1 stycznia 2015. Osoby nie znajdujące się na liście prosimy o kontakt z kierownikiem drużyny/trenerem lub p. Anną Gąsior. Zawodnicy muszą posiadać ubezpieczenie od od 1 stycznia, w innym przypadku biorą udział w zajęciach na odpowiedzialność własną (i trenera, który dopuszcza osobę do zajęć).

Borowski Albert

Gackowski Natan
Górny Jakub
Iwanek Fabian
Jakubaszek Maksymilian
Jaremkowicz Arkadiusz
Kalicki Łukasz
Kot Gracjan
Kowalik Kamil
Kółeczko Jakub

Małysza Jan
Odzimek Piotr
Oleszek Krystian
Panasiuk
Papliński Nikodem
Polkowski Maksymilian
Pyc Eric
Sikora Filip
Szymański Dominik
Kanar Sebastian
Mackiewicz Oskar
Siedlecki Krzysztof
Jagiełło Jakub
Jeż Oskar
Sigłow Jakub


Informujemy, że na kolejny rok wybraliśmy ofertę ubezpieczeniową Generali z suma ubezpieczenia 10 000 zł tzn, że za każdy  1 % procent uszczerbku zawodnikowi przysługuje 100 zł odszkodowania. Jest to 2,5 krotne zwiększenie sumy ubezpieczenia, która w zeszłym roku dla większości zawodników wynosiła 4000 zł.

Całość ubezpieczenia  pokrywa klub. Osoby, które zalegają ze składkami proszone są o ich niezwłoczne uzupełnienie, gdyż w przeciwnym wypadku nie zostaną ubezpieczone i od stycznia nie będą mogły brać udziału w zajęciach chyba, że odpowiedzialność własna i trenera  Kierownicy drużyn proszeni są o przesłanie mailem aktualnych wykazów trenujących zawodników.

| 2014.12.27, 13:07 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".