Lista ubezpieczonych

Poniżej lista rocznika 2006 z ważnym ubezpieczeniem od 1 stycznia 2015. Osoby nie znajdujące się na liście prosimy o kontakt z kierownikiem drużyny/trenerem lub p. Anną Gąsior. Zawodnicy muszą posiadać ubezpieczenie od od 1 stycznia, w innym przypadku biorą udział w zajęciach na odpowiedzialność własną (i trenera, który dopuszcza osobę do zajęć).


Hanc Bartosz
Futrzyński Antoni
Kotko Michał
Mazurek Mateusz
Pszczoła Kajetan
Ptasiński Wiktor
Świerszcz Szymon
Wieczorek Miłosz
Wrześniewski Karol
Wanicki Jarosław
Wardziak Hubert
Kochaj Mateusz
Jaworski Igor
Głodzik Jan
Kalinowski Jakub
Lęgieć Hubert
Mazurkiewicz Łukasz
Chmiel Dawid
Kalisz Aleksander
Gorajek Olaf

Jędruch Antoni

Brakowiecki Ignacy
Jakubas Diego


Informujemy, że na kolejny rok wybraliśmy ofertę ubezpieczeniową Generali z suma ubezpieczenia 10 000 zł tzn, że za każdy  1 % procent uszczerbku zawodnikowi przysługuje 100 zł odszkodowania. Jest to 2,5 krotne zwiększenie sumy ubezpieczenia, która w zeszłym roku dla większości zawodników wynosiła 4000 zł.

Całość ubezpieczenia  pokrywa klub. Osoby, które zalegają ze składkami proszone są o ich niezwłoczne uzupełnienie, gdyż w przeciwnym wypadku nie zostaną ubezpieczone i od stycznia nie będą mogły brać udziału w zajęciach chyba, że odpowiedzialność własna i trenera  Kierownicy drużyn proszeni są o przesłanie mailem aktualnych wykazów trenujących zawodników.

| 2014.12.27, 13:00 | Administrator
KOMENTARZE
Brak komentarzy.
Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
KALENDARZ WYDARZEŃ
Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".