Lista ubezpieczonych

Poniżej lista rocznika 2003 z ważnym ubezpieczeniem od 1 stycznia 2015. Osoby nie znajdujące się na liście prosimy o kontakt z kierownikiem drużyny/trenerem lub p. Anną Gąsior. Zawodnicy muszą posiadać ubezpieczenie od od 1 stycznia, w innym przypadku biorą udział w zajęciach na odpowiedzialność własną (i trenera, który dopuszcza osobę do zajęć).

 1. Marzęda
 2. Dzida
 3. Gąsior
 4. Wegrzyn
 5. Białek
 6. Kociński
 7. Futa
 8. Zan
 9. Nowak
 10. Świetlicki
 11. Kuśmierz
 12. Nowakowicz
 13. Skowronek
 14. Reszka
 15. Budzyński

  Informujemy, że na kolejny rok wybraliśmy ofertę ubezpieczeniową Generali z suma ubezpieczenia 10 000 zł tzn, że za każdy  1 % procent uszczerbku zawodnikowi przysługuje 100 zł odszkodowania. Jest to 2,5 krotne zwiększenie sumy ubezpieczenia, która w zeszłym roku dla większości zawodników wynosiła 4000 zł.

  Całość ubezpieczenia  pokrywa klub. Osoby, które zalegają ze składkami proszone są o ich niezwłoczne uzupełnienie, gdyż w przeciwnym wypadku nie zostaną ubezpieczone i od stycznia nie będą mogły brać udziału w zajęciach chyba, że odpowiedzialność własna i trenera  Kierownicy drużyn proszeni są o przesłanie mailem aktualnych wykazów trenujących zawodników.

  | 2014.12.27, 12:27 | Administrator
  KOMENTARZE
  Brak komentarzy.
  Aby skomentować artykuł musisz być zalogowany.
  KALENDARZ WYDARZEŃ
  Korzystanie ze szkolnych obiektów sportowych Miasta Lublin odbywa się w ramach Projektu "Sportowa Szkoła".